sluzby_resp_2

Služby,

ktoré ponúkame

Kondička mysle vplýva na hru. Naše služby, zamerané na mentálnu prípravu športovcov, vedú k zlepšovaniu výkonu.

Meníme životy ľudí, aby v súťaživom prostredí podávali čo najlepší športový výkon a udržali si svoju radosť zo športu.

Individuálny rozvojTímový rozvojKluby a zväzyHF Academy

Prístup, akým
pracujeme

Sústredíme sa
na vaše napredovanie

Záleží nám na tom, aby sme pochopili vaše slabiny a potreby. V našom komplexnom prístupe mentálnej prípravy sa zameriavame na optimalizáciu kvality vášho života, prostredia a očakávaného výkonu. Spoznávame vás ako jednotlivca alebo v tíme a diagnostikujeme pomocou špecializovaného softvéru. Opätovnou diagnostikou zisťujeme, či sme spoločne urobili potrebný progres a pokračujeme v práci, ktorá prináša úspech.

/ 01

Individuálny rozvoj

deathtostock_sweat-7

Ak ste športovec,

tréner alebo rodič

Mentálna príprava je jednou zo základných súčastí prípravy športovca na výkon. Jej vplyv na dosahovanie výkonu je preukázaný štúdiami a každodennou realitou. Naše služby individuálnej mentálnej prípravy sú vhodné pre športovcov či trénerov. Na individuálnej báze rozvíjame aj rodičov alebo deti.

Pozrieť programy
Potiahnutím zistíte, ako postupujeme:
headformers_website_sluzby_pracovny-postup
/ 02

Tímový rozvoj

dts_the-green_4

Podpora
pre váš tím

Prax a výskumy ukazujú, že impulzom k fungujúcej chémii v tíme je (aj) mentálny kouč. S naším vedením tím nemusí siahať po radikálnych riešeniach ako napríklad zmena trénera, realizačného tímu či časti hráčskej kabíny.

Pozrieť programy
Potiahnutím zistíte, ako postupujeme:
headformers_website_sluzby_pracovny-postup
/ 03

Kluby a zväzy

christian-tenguan-rnik93wcz-u-unsplash-1

Výchova
a rozvoj víťazov

Nastavujeme jasnú koncepciu pri rozvoji mentálnej prípravy športovcov od najmladšieho veku až po profesionálov. Pomôžeme vám vychovať sebavedomých, odolných a ambicióznych športovcov. Pomáhame vžiť sa s identitou klubu a jeho hodnotami. Pozitívnu zmenu dosahujeme dôslednou spoluprácou s manažmentom, trénermi, tímami aj jednotlivcami.

Pozrieť programy
Potiahnutím zistíte, ako postupujeme:
headformers_website_sluzby_pracovny-postup
/ 04

HF Academy

jogging-2343558_1920

Staň sa majstrom
vo svojom športe

Z tisícov odkoučovaných hodín, získaných v seniorských aj juniorských reprezentáciách, získaných prostredníctvom spoluprác s profesionálnymi športovcami, trénermi a talentovanou mládežou sme vybrali tie najefektívnejšie spôsoby holistického mentálneho rozvoja športovcov.

A našim cieľom je sprostredkovať tieto skúsenosti čo najširšiemu publiku prostredníctvom našej Headformers Academy. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam z futbalu, hokeja, basketbalu a ďalších kolektívnych aj individuálnych športov sme mohli vytvoriť unikátny program mentálnej prípravy MindSwitch. V Headformers Akadémii ti priblížime naše know-how, ktoré aktívne používame pri našej práci.

Zobraziť viacSpolupracujeme so
športovcami aj tímami

Sme radi, že v našom portfóliu máme klientov, ktorí žijú
športom. Posúvame ich k skvelým výsledkom a s nimi
skórujeme aj my.

headformers_webstranka-spolupracujeme-so-sportovcami-aj-timami_patrik-bacik

Patrik Bačík

Hokejista
HC Banská Bystrica

V spolupráci s headformers sme sa počas našej spoločnej, asi štvorročnej cesty, popasovali s viacerými prekážkami, kde sme prioritne riešili športové prostredie, ale následne aj rôzne životné rozhodnutia a celkovo postoj k tomu, čo mi život prináša. Mentálna príprava podľa mňa určite patrí k rozvoju výkonnosti športovca, pretože nie vždy je jednoduché vidieť zlepšenie alebo správne nastavenú myseľ, už na samotný tréningový proces alebo na zápas, ktorý by mal byť vrcholom našej pripravenosti. Každá jedna chyba nás môže posunúť vpred, treba si len vybrať, ako s ňou budeme pracovať a aj v tomto je tu pre vás mentálny tréner.

headformers_webstranka-spolupracujeme-so-sportovcami-aj-timami_peter-kukucka

Peter Kukučka

Hlavný tréner
HC Kriens- Luzern

Moja skúsenosť v rámci mentálnej prípravy s Karin sa dá na začiatok popísať pár slovami: profesionálny prístup od prvého dňa, organizácia práce, plánovanie a prevedenie dohodnutého programu. Zo začiatku som tomu neveril no po 2- 3 snímaniach vlastnej osoby som veľa vecí v grafoch videl a našiel aj sám pre seba. No najmä mi to pomohlo lepšie spoznať hráčov a to ako k nim pristupovať. Od hráčov som vždy dostal feedback, že každý workshop (ktorý bol vždy na niečo iné zameraný) bol veľmi zábavný a prínosný. Hráči mali individuálne konzultácie, kde pracovali napríklad na schopnosti sa koncentrovať alebo postupoch ako sa pripraviť na výkon. Určite im tieto sedenia pomohli zlepšiť sa. Pred každým zrazom sme s Karin definovali oblasť na čo sa zameriame a ako sa to pokúsime zrealizovať a zaradiť do programu mentálnej prípravy tímu. Tak ako väčšina trénerov nemá rada kritiku nebol som výnimka a vždy som dostal feedback na to ako som viedol tím, zvládal svoje emócie alebo komunikoval inštrukcie. Vybral som si z toho pre mňa dôležité poznatky a zaradil ich do svojej prípravy na ďalšiu prácu. Moja skúsenosť s mentálnou prípravou ma presvedčila a určite by som ju znova zaradil ako časť prípravy pre tím.

Spolupráca prebiehala pri Slovenskej hádzanárskej mužskej reprezentácii.

headformers_webstranka-spolupracujeme-so-sportovcami-aj-timami_sebastian-kosa

Sebastian Kóša

Futbalista
FC Spartak Trnava

Vďaka práci s headformers som si dokázal nastaviť svoju hlavu na podávanie vždy 100 % výkonov a zvládanie vecí aj mimo športu, čo je pre mladého športovca dôležité. Pracujeme pravidelne, aktívne a výsledky je naozaj vidieť. Pomáha mi so športovými záležitosťami ale aj mimo futbalu, za čo som veľmi vďačný. Našu spoluprácu hodnotím pozitívne a je veľkým prínosom pre moju kariéru.

Tento rok vyhlásený za najlepšieho hráča do 19 rokov.

Stella_Tarkovicova_Headformers

Stella Tarkovičová

Basketbalistka
GiroLive Panthers Osnabruck

S headformers v rámci mentálnej prípravy spolupracujem už dlhodobo a takúto skúsenosť len odporúčam. Dalo mi to veľa, nielen do toho “dospeláckeho” života, ale aj do toho basketbalového. Pomohlo mi to hlavne v období, ktoré nebolo pre mňa veľkým primetimom, kedy som sa musela naučiť pracovať aj s vecami mimo mojej komfortnej zóny. Takisto mi pomohli usmerniť moje ciele a vytvoriť si určité návyky, ktoré spravia túto cestu možno trocha ľahšou. Postupom času som nabrala nejaké to zdravé sebavedomie a začala veci brať trošku inak, zodpovednejšie. Čo dodnes platí – aj na ihrisku, aj mimo neho. 🙂

headformers_webstranka-spolupracujeme-so-sportovcami-aj-timami_chris-duncan

Chris Duncan

Hlavný tréner
škótska reprezentácia žien v pozemnom hokeji

As a former international player and now developing international coach, I have always been actively engaged in coach education and development opportunities. These courses and exposure to different environments have provided me with many excellent ideas and concepts to consider, but none of these activities have impacted me in as positive a manner as my work with headformers has over the past year. Her deep knowledge of the sporting & academic domain has meant that she has built immediate understanding of my context, and adapted her approach to suggest techniques which I could immediately integrate into my coaching practice. She has an ability to force you to think and reflect and in a way that I have never experienced before, and has helped unlock new ideas and clarity of thinking during our work together. My consideration not just around my coaching practice, but in my role as a leader, have changed drastically. The way I coach, view and approach the development of myself and my team has evolved and I have no doubt this will have a positive influence on our future success. Any coach who wishes to maximise their teams’ success or make an enormous difference to the development of their players should consider working with headformers to support their future practice. I look forward to continuing working with her in the future.

headformers_webstranka-spolupracujeme-so-sportovcami-aj-timami_michal-jasenec

Michal Jasenec

Hokejista
Austin Bruins NAHL

Spolupráca s Karin mi pomohla pozerať sa na veci z iného uhla pohľadu, nielen z hľadiska mentálnej prípravy. Naučil som sa o veciach premýšľať inak. Som schopný lepšie sa sústrediť na svoj výkon, ktorý sa stále zlepšuje. Čo bolo pre mňa veľmi dôležité, postupne som sa naučil správne reagovať v situáciách, keď sa mi darí, ale aj vtedy, keď sa to nevyvíja podľa mojich očakávaní. Pomohla mi správne reagovať a vyjadrovať sa. Naučila ma ,,predať sa,” čo si myslím, že je veľmi dôležité, najmä v zahraničí, kde pôsobím.

brand01brand02brand03brand04brand05brand06brand07brand08odstranene-pozadie-unnamed-malej-velkosti

Čerpajte z našich

skúseností

img_0226-2
Projekt

Ako sa stať Vicemajstrami sveta?

Na začiatku spolupráce sme sa spojili s realizačným tímom kde sme si prešli ich očakávania a moje možnosti čo vieme spraviť pred Majstrovstvami sveta. Nastavili sme si základné veci a to ako by sme sa chceli na Majstrovstvách prezentovať a čo od tímu a jednotlivých hráčov očakáva hlavný tréner. Hlavným cieľom bolo z 20 hráčov urobiť 1 tím, ktorý bude spolupracovať, komunikovať ale najmä hráči budú bojovať jeden za druhého.

Čítať viac
headformers-blog_ako-podavat-v-sporte-vysoke-vykony-a-vyhnut-sa-chokingu_1
Blog

Ako podávať v športe vysoké výkony a vyhnúť sa „chokingu“

Rozhodovanie sa pod tlakom nám ponúka príležitosť vidieť, ako dobre naše skúsenosti a schopnosť pozorovania formujú náš spôsob myslenia, keď sme v nepríjemnej situácii. Nie je nezvyčajné vidieť športovcov, ktorí dosahujú výrazne nižšie výkony, ako sa očakávalo, napriek vysokej motivácii k úspechu. Toto sa označuje ako „choking“.

Čítať viac

Napíšte nám

a dosiahnime
vaše ciele


  Bližšie informácie nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov

  Individuálne programy
  Športovec
  ZákladnýPolročnýCeloročný
  Tréner
  ZákladnýPolročnýCeloročný
  Rodič
  ZákladnýPolročnýCeloročný
  Manažér
  Executive
  Programy pre tímy
  Operatívna podporaDlhodobý rozvoj
  Programy pre kluby a zväzy
  Čiastkový rozvojKomplexný rozvoj
  Úvodná konzultácia zdarma
  Naplánujte si
  úvodnú konzultáciu
  zdarmaNaplánovať