sluzby_resp_2

Služby,

ktoré ponúkame

Kondička mysle vplýva na hru. Naše služby, zamerané na mentálnu prípravu športovcov, vedú k zlepšovaniu výkonu.

Meníme životy ľudí, aby v súťaživom prostredí podávali čo najlepší športový výkon a udržali si svoju radosť zo športu.

Individuálny rozvojTímový rozvojKluby a zväzy

Prístup, akým
pracujeme

Sústredíme sa
na vaše napredovanie

Záleží nám na tom, aby sme pochopili vaše slabiny a potreby. V našom komplexnom prístupe mentálnej prípravy sa zameriavame na optimalizáciu kvality vášho života, prostredia a očakávaného výkonu. Spoznávame vás ako jednotlivca alebo v tíme a diagnostikujeme pomocou špecializovaného softvéru. Opätovnou diagnostikou zisťujeme, či sme spoločne urobili potrebný progres a pokračujeme v práci, ktorá prináša úspech.

/ 01

Individuálny rozvoj

deathtostock_sweat-7

Ak ste športovec,

tréner alebo rodič

Mentálna príprava je jednou zo základných súčastí prípravy športovca na výkon. Jej vplyv na dosahovanie výkonu je preukázaný štúdiami a každodennou realitou. Naše služby individuálnej mentálnej prípravy sú vhodné pre športovcov či trénerov. Na individuálnej báze rozvíjame aj rodičov alebo deti.

Pozrieť programy
Potiahnutím zistíte, ako postupujeme:
headformers_website_sluzby_pracovny-postup
/ 02

Tímový rozvoj

dts_the-green_4

Podpora
pre váš tím

Prax a výskumy ukazujú, že impulzom k fungujúcej chémii v tíme je (aj) mentálny kouč. S naším vedením tím nemusí siahať po radikálnych riešeniach ako napríklad zmena trénera, realizačného tímu či časti hráčskej kabíny.

Pozrieť programy
Potiahnutím zistíte, ako postupujeme:
headformers_website_sluzby_pracovny-postup
/ 03

Kluby a zväzy

christian-tenguan-rnik93wcz-u-unsplash-1

Výchova
a rozvoj víťazov

Nastavujeme jasnú koncepciu pri rozvoji mentálnej prípravy športovcov od najmladšieho veku až po profesionálov. Pomôžeme vám vychovať sebavedomých, odolných a ambicióznych športovcov. Pomáhame vžiť sa s identitou klubu a jeho hodnotami. Pozitívnu zmenu dosahujeme dôslednou spoluprácou s manažmentom, trénermi, tímami aj jednotlivcami.

Pozrieť programy
Potiahnutím zistíte, ako postupujeme:
headformers_website_sluzby_pracovny-postup

Spolupracujeme so
športovcami aj tímami

Sme radi, že v našom portfóliu máme klientov, ktorí žijú
športom. Posúvame ich k skvelým výsledkom a s nimi
skórujeme aj my.

headformers_webstranka-spolupracujeme-so-sportovcami-aj-timami_patrik-bacik

Patrik Bačík

Hokejista
HC Banská Bystrica

V spolupráci so Zuzkou ako mentálnou trénerkou sme sa počas našej spoločnej, asi štvorročnej cesty, popasovali s viacerými prekážkami, kde sme prioritne riešili športové prostredie, ale následne aj rôzne životné rozhodnutia a celkovo postoj k tomu, čo mi život prináša. Mentálna príprava podľa mňa určite patrí k rozvoju výkonnosti športovca, pretože nie vždy je jednoduché vidieť zlepšenie alebo správne nastavenú myseľ, už na samotný tréningový proces alebo na zápas, ktorý by mal byť vrcholom našej pripravenosti. Každá jedna chyba nás môže posunúť vpred, treba si len vybrať, ako s ňou budeme pracovať a aj v tomto je tu pre vás mentálny tréner.

headformers_webstranka-spolupracujeme-so-sportovcami-aj-timami_peter-kukucka

Peter Kukučka

Hlavný tréner
HC Kriens- Luzern

Moja skúsenosť v rámci mentálnej prípravy s Karin sa dá na začiatok popísať pár slovami: profesionálny prístup od prvého dňa, organizácia práce, plánovanie a prevedenie dohodnutého programu. Zo začiatku som tomu neveril no po 2- 3 snímaniach vlastnej osoby som veľa vecí v grafoch videl a našiel aj sám pre seba. No najmä mi to pomohlo lepšie spoznať hráčov a to ako k nim pristupovať. Od hráčov som vždy dostal feedback, že každý workshop (ktorý bol vždy na niečo iné zameraný) bol veľmi zábavný a prínosný. Hráči mali individuálne konzultácie, kde pracovali napríklad na schopnosti sa koncentrovať alebo postupoch ako sa pripraviť na výkon. Určite im tieto sedenia pomohli zlepšiť sa. Pred každým zrazom sme s Karin definovali oblasť na čo sa zameriame a ako sa to pokúsime zrealizovať a zaradiť do programu mentálnej prípravy tímu. Tak ako väčšina trénerov nemá rada kritiku nebol som výnimka a vždy som dostal feedback na to ako som viedol tím, zvládal svoje emócie alebo komunikoval inštrukcie. Vybral som si z toho pre mňa dôležité poznatky a zaradil ich do svojej prípravy na ďalšiu prácu. Moja skúsenosť s mentálnou prípravou ma presvedčila a určite by som ju znova zaradil ako časť prípravy pre tím.

Spolupráca prebiehala pri Slovenskej hádzanárskej mužskej reprezentácii.

headformers_webstranka-spolupracujeme-so-sportovcami-aj-timami_sebastian-kosa

Sebastian Kóša

Futbalista
FC Spartak Trnava

Vďaka práci s mentálnou trénerkou Zuzanou Pšenákovou som si dokázal nastaviť svoju hlavu na podávanie vždy 100 % výkonov a zvládanie vecí aj mimo športu, čo je pre mladého športovca dôležité. Pracujeme pravidelne, aktívne a výsledky je naozaj vidieť. Pomáha mi so športovými záležitosťami ale aj mimo futbalu, za čo som veľmi vďačný. Našu spoluprácu hodnotím pozitívne a je veľkým prínosom pre moju kariéru.

Tento rok vyhlásený za najlepšieho hráča do 19 rokov.

Stella_Tarkovicova_Headformers

Stella Tarkovičová

Basketbalistka
GiroLive Panthers Osnabruck

So Zuzkou z headformers v rámci mentálnej prípravy spolupracujem už dlhodobo a takúto skúsenosť len odporúčam. Dalo mi to veľa, nielen do toho “dospeláckeho” života, ale aj do toho basketbalového. Pomohlo mi to hlavne v období, ktoré nebolo pre mňa veľkým primetimom, kedy som sa musela naučiť pracovať aj s vecami mimo mojej komfortnej zóny. Takisto mi pomohli usmerniť moje ciele a vytvoriť si určité návyky, ktoré spravia túto cestu možno trocha ľahšou. Postupom času som nabrala nejaké to zdravé sebavedomie a začala veci brať trošku inak, zodpovednejšie. Čo dodnes platí – aj na ihrisku, aj mimo neho. 🙂

headformers_webstranka-spolupracujeme-so-sportovcami-aj-timami_chris-duncan

Chris Duncan

Hlavný tréner
škótska reprezentácia žien v pozemnom hokeji

As a former international player and now developing international coach, I have always been actively engaged in coach education and development opportunities. These courses and exposure to different environments have provided me with many excellent ideas and concepts to consider, but none of these activities have impacted me in as positive a manner as my work with Zuzana has over the past year. Her deep knowledge of the sporting & academic domain has meant that she has built immediate understanding of my context, and adapted her approach to suggest techniques which I could immediately integrate into my coaching practice. She has an ability to force you to think and reflect and in a way that I have never experienced before, and has helped unlock new ideas and clarity of thinking during our work together. My consideration not just around my coaching practice, but in my role as a leader, have changed drastically. Zuzana has been pivotal in that process. The way I coach, view and approach the development of myself and my team has evolved and I have no doubt this will have a positive influence on our future success. Any coach who wishes to maximise their teams’ success or make an enormous difference to the development of their players should consider working with Zuzana to support their future practice. I look forward to continuing working with her in the future.

headformers_webstranka-spolupracujeme-so-sportovcami-aj-timami_michal-jasenec

Michal Jasenec

Hokejista
Austin Bruins NAHL

Spolupráca s Karin mi pomohla pozerať sa na veci z iného uhla pohľadu, nielen z hľadiska mentálnej prípravy. Naučil som sa o veciach premýšľať inak. Som schopný lepšie sa sústrediť na svoj výkon, ktorý sa stále zlepšuje. Čo bolo pre mňa veľmi dôležité, postupne som sa naučil správne reagovať v situáciách, keď sa mi darí, ale aj vtedy, keď sa to nevyvíja podľa mojich očakávaní. Pomohla mi správne reagovať a vyjadrovať sa. Naučila ma ,,predať sa,” čo si myslím, že je veľmi dôležité, najmä v zahraničí, kde pôsobím.

brand01brand02brand03brand04brand05brand06brand07brand08

Čerpajte z našich

skúseností

headformers-5-cviceni-na-domaci-mentalny-trening_3
Blog

5 mentálnych cvičení na doma

Mentálny tréning, podobne ako ten fyzický, je o pravidelnosti a posúvaní svojich limitov. Ako často trénujete silu alebo techniku potrebnú na dosiahnutie vášho želaného výkonu?

Čítať viac
headformers-rozvoj-mentalnych-zrucnosti-so-slovenskym-futbalovym-zvazom_1
Blog

Ako priviesť svoje dieťa k športovému úspechu

V Headformers pomáhame športovcom, ale aj deťom a ich rodičom, využiť ich plný potenciál. Vieme, že byť rodičom dieťaťa zapojeného do športu nie je vždy jednoduché. Preto vám chceme poskytnúť podporu aj rady overené našimi skúsenosťami a celosvetovým výskumom.

Čítať viac
headformersserena-williams-a-roger-federer-uspech-vdaka-mentalnej-odolnosti_1
Blog

Serena Williams a Roger Federer: úspech vďaka mentálnej odolnosti

Tento rok sa nesie aj v znamení odchodov veľkých športových mien. Plán ukončiť aktívnu športovú kariéru oznámili tenisti Serena Williams aj Roger Federer. Môže to byť príležitosť pozrieť sa na všetko, čo dokázali, ale aj možnosť veľa sa od nich naučiť a zistiť, čo im pomohlo stať sa športovými legendami.

Čítať viac

Napíšte nám

a dosiahnime
vaše ciele


  Individuálne programy
  Športovec
  ZákladnýPolročnýCeloročný
  Tréner
  ZákladnýPolročnýCeloročný
  Rodič
  ZákladnýPolročnýCeloročný
  Manažér
  Executive
  Programy pre tímy
  Operatívna podporaDlhodobý rozvoj
  Programy pre kluby a zväzy
  Čiastkový rozvojKomplexný rozvoj
  Úvodná konzultácia zdarma
  Naplánujte si
  úvodnú konzultáciu
  zdarmaNaplánovať